Hotel Slavkov u Brna Sokolský dům
Hotel Sokolský dům ubytování Slavkov u Brna Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 

Hotel Sokolský dům / Slavkov u Brna

Sokolský dům je stylový hotel přímo v centru města Slavkov u Brna.

Výhodná poloha hotelu Sokolský dům Slavkov u Brna v dosahu dálniční sítě na Prahu, Olomouc, Bratislavu, Uherské Hradiště, v dosahu mezinárodního brněnského letiště v Tuřanech i brněnského výstaviště, cca 15 minut.

Klidné a svěží prostředí, které svým hostům Hotel Sokolský dům ve Slavkově u Brna nabízí, přispívá k celkové pohodě Vašeho pobytu. K tomu příjemné posezení v restauraci a v letních měsících na terase. Pro rodinné oslavy i nerušené pracovní jednání je možnost využít salonek (s kapacitou až 30 osob).

Informace k ubytování:
Hotel Sokolský dům Slavkov u Brna nabízí svým hostům celkem 20 jednolůžkových či dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Útulné a vkusně zařízené pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchovým koutem, WC a TV-SAT.

Hosté mohou zavítat do hotelu Sokolský dům ve Slavkově u Brna také se svými zvířecími miláčky. Parkování před hotelem.

Snídaně je zahrnuta v ceně. Čas příjezdu 12:00 – 20:00 hod, příjezd po 20:00 hod je nutné včas nahlásit. Odjezd 7:00 – 10:00 hod.

Hotel Sokolský dům restaurace a salonek:
Restaurace hotelu Sokolský dům Slavkov u Brna nabízí příjemné posezení ve stylovém prostředí a disponuje kapacitou 60 míst. V letních měsících je součástí restaurace i terasa. Prostory lze využít k pořádání svatební hostiny, firemních večírků či různých oslav (narozeniny, křtiny..). Pro menší rodinné oslavy i nerušené pracovní jednání je možnost využít prostředí salonku (kapacita 25 osob).

Informace o Slavkově u Brna:
Slavkov u Brna je za hranicemi České republiky známý spíše pod jménem Austerlitz a město proslavilo hlavně vítězství francouzského císaře Napoleona I. Bonaparta v bitvě tří císařů svedené dne 2. 12. 1805. Ve Slavkově u Brna je nově zrekonstruován zámek, který sloužil jako bývalé sídlo kanceláře Marie Terezie, Václava Kounice. Nedílnou součástí zámeckého areálu je park patřící k nejvýznamnějším historickým zahradám na území Moravy. 

Dominantami města jsou i renesanční radnice a nově opravená židovská synagoga. Turisté mohou navštívit významná místa Slavkovského bojiště – Mohyla míru, Santon, Žuráň.

Komfort hostů doplňuje bohaté sportovní zázemí, otevřený letní bazén, tenisové kurty, golf, plážový volejbal, velké sportovní hřiště.

Hotel Slavkov u Brna Sokolský dům - K hotelu přísluší parkovištěHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - disponuje restauracíHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Slavkov u Brna Sokolský dům -  je k dispozici připojení na internetHotel Slavkov u Brna Sokolský dům -  je k dispozici letní terasaHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - golfHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - tenis -poblíž hoteluHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Slavkov u Brna Sokolský dům - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Vyškov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com